Řekli o nás

Oslovili jsme naše stávající klienty s dotazem ohledně spokojenosti či nespokojensti se spoluprací při výstavbě a samotného bydlení v našich rodinných domech. Postupně se nám již dostává zpětných vazeb které budeme průběžně doplňovat a s kterýma se s Váma chceme podělit.

S domkem od firmy Ekokonstrukce jsme velmi spokojeni. Dům je výborně dispozičně řešen, je útulný a platíme minimální cenu za energie. Firma se snažila nám při stavbě vždy vyjít vstříc. Děkujeme.

JanaINNO, Bořetice

Dobrý den. S firmou Ekokonstrukce jsme začali stavět základovou desku v dubnu 2021. Začátkem srpna začala firma stavět RD a stěhovali jsme se 18.12.2021.

Přes mnoho problémů, které způsobil Covid a tornádo v Hodoníně jsme byli spokojeni s dokončením stavby. Cenu a vše co nám slíbili dodrželi. Spolupráce s panem Džegoliou i paní Predajňovou byla velice dobrá.

Děkujeme všem co se podíleli na stavbě našeho pěkného domu. Je nám 75 let, nevěřili jsme, že se v tak krátké době dočkáme tak krásného bydlení. Již několik zájemců nás navštívilo, kterým jsme firmu doporučili. Ještě jednou moc děkujeme.

Eva a KarelIndividual, Přestanov

Dobrý den.Před 2 měsíci jsme převzali od firmy EKOKONSTRUKCE dům, který jsme s touto společností stavěli.Musím říct, že od prvopočátku bylo jasné, že tato společnost dodrží to co slíbila.Domek v individuální úpravě nám postavili kvalitně a k plné spokojenosti, i když se potýkali se spoustou nepříznivých vlivů. Covid a pak tornádo na Hodonínsku.Nezbývá nic než poděkovat.Přístup pana Džegolii, který každou připomínku řešil osobně a hlavně okamžitě je nadstandartní a moc za něj děkujeme.Obdiv a poděkování patří paní Predajňové, která musela snášet všechny naše telefonáty a řešení menších provozních záležitostí během stavby.Parta chlapů při stavění hrubé stavby byla bezkonkurenční a jejich práce je vážně koncert. V tom psím počasí byka radost je pozorovat a moc jim děkujeme.Na závěr tedy….Za nás naprosto doporučuji ….Kdo nevěří, může se přijet podívat…

LadislavINNO s garáží Individual, Lipová u Šluknova

Dobrý den, chtěla bych zde poděkovat pracovníkům společnosti EKOkonstrukce, s r.o.. Váhala jsem se stavbou domku, protože jsem sama a jsem naprostý technický analfabet.

Doporučení na tuto společnost jsem dostala od známého. Zarazila mne vzdálenost. Já jsem z K. Varů, společnost má sídlo v Hodoníně. Ale od prvního kontaktu jsem získala pocit, že vše bude v pořádku. A také bylo. Přes komplikace s výstavbou v době covidu, jsme do roka a půl od podpisu smlouvy bydleli, a to společnost zajišťovala vše i základovou desku. Pan Džegolia měl se mnou svatou trpělivost a vše mi vždy vysvětlil. Finanční podmínky byly naprosto dodrženy. A i když se vyskytly nějaké drobné potíže, okamžitě byly ze strany vedení řešeny. Rovněž chci moc poděkovat paní Predajňové, za její okamžitou pomoc, když jí bylo potřeba.

Závěrem tuto firmu mohu všem doporučit, já už bych s nikým jiným výstavbu nerealizovala. Děkuji

JanaINNO s garáží

Vzhledem k malé nabídce a vysoké ceně bytů v našem městě, jsem se rozhodla řešit bytovou potřebu rodiny formou levnější dřevostavby. Hledala jsem firmu, která staví domy na klíč a četla recenze. U firmy EKOkonstrukce s.r.o. se mně líbily internetové stránky s katalogem domů, kde jsou uvedeny ceny podle různé fáze rozpracovanosti a především galerie projektů, kde jsem si prohlédla fotodokumentaci realizovaných staveb.

Objednala jsem se k návštěvě vzorového domu. Majitelka mně sdělila své zkušenosti s firmou a způsob placení vždy po každé dokončené etapě. Domek se mně líbil moc, a tak jsem se rozhodla a podepsala smlouvu. Vzhledem k pozemku jsme dům obrátili, rozšířili a místnosti posunuli, což nebyl problém, ale z projektu se stal Individual.

Pro vyřízení souhlasu s výstavbou jsem zmocnila pána, který má v našem kraji za firmu zastoupení. Základovou desku zhotovila zdejší stavební firma, po jejím vyzrání přijel jeřáb a kamion s vyrobenými díly a první parta postavila do odpoledne domek.

Velmi se mi líbilo, jak byly práce zorganizované, postupně přijížděli řemeslníci, aby udělali svůj díl práce. Pánové se vždy dopředu ohlásili, komunikovali a byli vstřícní k mým požadavkům. Jediná technologická přestávka byla po vylití betonových podlah a pak už nastalo finální dokončení, včetně fasády a malování. Za stavební práce jsem platila přesně podle uzavřené smlouvy o dílo. Navíc jsem zaplatila pouze za zařizovací předměty koupelny a obklady, které byly nad limit. Dál jsem si dodatečně objednala podlážku na půdě a obložení jedné stěny kamenem. Tuto recenzi již píši z nového domu a děkuji panu Džegoliovi a všem zaměstnancům za odvedenou práci.

MartinaZERO2 Individual, Česká Skalice

Když jsme se rozhodli stavět, vybrali jsme si firmu EKOkonstukce z důvodu, že je to stavba na klíč. Vybrali jsme si typ domu INNO, který přesně seděl na náš pozemek a splňoval naše požadavky. K domu jsme ještě přidali i přístřešek pro OA a interiér jsme taktéž přispůsobili našim požadavkům. Jediný problém, který nastal během realizace stavby byl bohužel Covid-19, který stavbu protáhl. Ale kdo nestavěl, tak to nepochopí. Letos v únoru byla stavba dokončena a my jsme spokojeni.

Všem, co se na naší stavbě podíleli, moc děkujeme.

MartinaINNO s přístřeškem pro OA

Dobrý den,

Ráda bych se také podělila o zkušenost s firmou EKOkonstrukce. S firmou a především panem Džegoliem mám jen ty dobré zkušenosti.

Dlouho jsme s manželem hledali firmu, která nám postaví dům za cenu, kterou firma dodrží. Dále jsme hledali někoho, s kým si také sedneme i po té lidské stránce, protože to je v dnešní době také velmi důležité. Když jsem náhodou narazila na tuto firmu, furt jsem se bála, kde bude to “ale”, protože jak už jsem zmiňovala, pan Dzegolia byl velice ochotný, na všechny mé dotazy reagoval téměř okamžitě a nic pro něho nebyl problém. Ve všem, ale opravdu ve všem nám vyšel vstříc.

Smlouvu jsme podepsali v lednu v roce 2020 a stěhovali jsme se v říjnu 2020. Věřím, ze nebýt období “covidu” určitě by to stihli i rychleji.

Tedy to “ale”, kterého jsem se tak nějak porad obávala, ze nastane, tak opravdu nenastalo a to si myslím, ze jsme byli téměř nároční zákazníci. Věřím, ze ani pan Dzegolia to s námi neměl lehké:). Tedy abych to shrnula, firmu mohu všem s čistým svědomím doporučit všem, co hledají přátelsky přístup, profesionální jednání a dodržení všeho, co si předem domluvíte.

Samozřejmě nebudu lhát, ze se v průběhu stavby nevyskytl žádný problém. Vyskytl. Ale důležité bylo, ze se vše dalo vyřešit a firma se ke všemu postavila čelem. Problémy se vyskytují všude, u každé firmy. Nikdy nic není dokonale, a ten kdo říká, ze ano, tak lze:).

Já na ty recenze všeobecně moc nejsem, ale při hledání firmy nám to pomohlo a také především dlužíme tyto slova právě panu Džegoliovi a teto firmě, která nám postavila nás úžasný dům:). U nás v okolí každý nás dům obdivuje a dokonce vím už o dalších asi třech rodinách, které si od firmy nechají dům také postavit.

Firmě moc fandím a věřím, ze každý, kdo se rozhodne s nimi do toho jít, tak nebudou litovat.

AdélaIndividuální projekt

Jsme spokojení a šťastní, že jsme stihli postavit a zkolaudovat ve velmi krátké době než se nám narodilo malé dítko. Dům je opravdu stavebně řešen k počtu čtyř členů domácnosti. Domeček je vzdušný a plný světla. Je moc pěkné, že obývací pokoj je propojený s jídelním stolem a kuchyní. Dům je dobře směrově situován, okny na východ a jihozápad na úpatí začínajících Železných hor v zelené krajině. Co se týče technických věcí domku tak v případě podlahového topení je dostačující a jednoduché na ovládání i pro děti. Jen tento dojem malinko kazí to, že nemáme podlahové topení na WC a v zimních měsících je zde chladno. Výkon krbových kamen do 7 KW a komínu je až nad míru, jelikož dům má dobré zateplení, takže vyšší výkon u takhle malého domku je si myslím zbytečný.

Jsme moc rádi, že právě firma EKOkonstrukce nám pomohla splnit si náš velký sen. Vždy byla s firmou a jejími pracovníky skvělá domluva a i když se vyskytly určité problémy, vždy se firma i její vedení snažilo vše ku prospěchu obou stran vyřešit.

MonikaZERO2 Individual

EKOkonstrukce doporučuji. V domě bydlím téměř rok a zatím jsem neshledala větší nedostatky. Obytná plocha je sice menší, ale proporčně řešena tak, že pro 5 lidí je dostačující. Bydlí se mi velice dobře a velmi jsem byla spokojena s jednáním a vstřícnosti. Vše probíhalo hladce.

VlastaINNO Individual

EKOkonstrukce mi postavila velmi hezký dům. Jsem spokojená. V podstatě se dá říct, že všechny obtíže, které nastaly během stavby vždy firma vyřešila. Všichni, kteří stavěli mi mohou potvrdit, že problémy přicházejí neustále. Cenné je to, jak se firma k řešení postaví a bylo to vždy perfektní. Stavěla bych s nimi znovu.

AndreaINNO s garáží Individual

S odstupem času mohu hodnotit firmu, která mi domeček stavěla, jako spolehlivého partnera, který ví, co dělá. Samotná stavba proběhla dle domluvy a pozdější nedostatky, které se po zabydlení stavby objevily, se firma snažila řešit. Něco bylo velice rychle, něco dle možností jejích řemeslníků. Pan Džegolia, jako zkušený stavebník, uměl poradit s tímto typem stavby a jednalo se s ním dobře. Snaží se vyhovět zákazníkovi. Za mne jsem ráda, že jsem stavěla s firmou, která se staví čelem jak problémům se stavbou, tak i po její realizaci. Ráda doporučuji.

IvetaZERO2 Individual

Dobrý den, chci se s Vámi podělit o zkušenosti z výstavbou našeho domu od firmy Ekokonstrukce. Po dlouhém a namáhavém hledání firmy, která zhotoví dům za peníze, které napíše, jsme se byli podívat do domečku v kterém rodina již bydlela. Nadšení pani domu pro tuto firmu nás až zarazilo a tak jsme si dojednali schůzku v Hodoníně s panem Džegoliem. První jednání jako každé následující bylo vždy výborné, pan majitel nás vedl krůček po krůčku, uklidnil nás, vše vysvětlil a hlavně splnil. Řeknu to ve zkratce, poprvé jsme na našem vysněném pozemku stáli v koncem dubna 2018, začali vyřizovat hypotéku a jednat s firmou. Výstavba začala v září a ačkoli zima byla tuhá, náš domeček byl k nastěhování v únoru 2019. Bydlí se zde náramě, úspora energií dokonalá a každý, kdo k nám přijde na návštěvu, cítí se hned jako doma. Tímto chci poděkovat celému tímu firmy Ekokonstrukce a zvlášť chci vyzdvihnout pana Džegoliu a Mariana Ága, který domy staví. Ještě jednou velký dík a až náš syn bude stavět, je rozhodnut pro tuto firmu.

Martin a IrenaINNO Individual

Pro firmu Ekokonstrukce s. r. o. jsme se rozhodli po návštěvě vzorového domu v Krumvíři. Jednání s panem Džegoliem bylo bezproblémové a příjemné. Ihned po první schůzce s ním jsme věděli, že tato firma bude ta pravá. Pan Džegolia byl vždy velmi ochotný, příjemný a okamžitě reagoval na každý email či zavolání, dalo se s ním na čemkoli domluvit i během stavby domu. Po našem zdlouhavém získávání stavebního povolení se firma Ekokonstrukce dala do práce a za pár měsíců byl domeček hotový. Dům je velmi pěkný a každý nám ho jen chválí. Vřele tuto firmu doporučujeme a přejeme jí mnoho dalších spokojených zákazníků.

Monika a PavelZERO2

S p. Džegoliom sme sa (ja a manželka) spoznali v realitnej kancelárii Remax, kde sa ponúkal projekt domu ZERO2. My sme mali nevhodný pozemok na stavbu tohto typu, ale nakoniec sme sa rozhodli pre kúpu iného pozemku kvôli rýchlosti, jednoduchosti výstavby a cene tohto typu domu.

Po tejto udalosti s nami firma komunikovala veľmi ústretovo, vysvetľovala dôvody a postup dalších krokov k stavbe. Vždy sme boli informovaní o najbližších krokoch.  Splátkový kalendár bol nastavený podľa postupných prác na dome.

Náš ťažko dosiahnuteľný cieľ bývať o 3 mesiace sa stal skutočnosťou a po stavebnom povolení okolo konca mája 2017 (ktoré sme začali riešiť niekedy v decembri 2016) a kvalitnej, rýchlej práce týmu okolo firmy Ekokonstrukce, s.r.o. sme sa koncom augusta 2017 mohli nasťahovať do nášho nového domu, ktorý navonok pôsobí skromne, ale vo vnútri sú pre nás postačujúce priestory pre našu 5-člennú rodinu.

Ak neveríte, príďte sa ku nám pozrieť.

Juraj a Sandra M.ZERO2 Individual

Pro stavbu od pana Džegolii jsme se rozhodli po prohlídce v Krumvíři. Domeček se nám líbil. Po poměrně náročném obstarávání stavebního povolení s pomocí pana Džegolii se dalo vše do pohybu. Škoda toho, že letos byla dlouhá a velká zima, která stavbu protáhla, jinak bychom bydleli mnohem dříve. Po každé pochybnosti jsem byl ujištěn, že se vše stihne v termínu, což se také stalo a my se mohli v klidu stěhovat. Co se týče spokojenosti, zatím jsme plně spokojeni.

Martin a Denisa J.ZERO2, verze s garáží

Od firmy EKOkonstrukce sme si objednali výstavbu dřevodomku Zero 2. Na základovou desku jsme si však domluvili jinou firmu,ale nedopadlo to nejlépe. EKOkonstrukce se však o vše postarala a základovku opravila. Následná stavba domku až na malé drobnosti, které nebyli vinnou firmy, perfektně. Termín dokončení byl dodržen a my se mohli před vánoci nastěhovat. Tímto ještě jednou firmě EKOkonstrukce a panu Džegoliovi děkujeme za skvěle odvedenou práci a přátelům budem doporučovat.

Michal N.ZERO2, Lukovany

S firmou EKOkonstrukce jsem velmi spokojen, protože její jednatel pan Džegolia se nám od začátku nadstardantně věnoval s veškerou pomocí co uměl.  Od pomoci s hypotékou přes uklidňování pokud něco v bance trvalo déle než se nám líbilo až po doporučení na různé řemeslníky, které jsou potřeba k dokončení stavby, jelikož jsem si objednal od společnosti hrubou stavbu.  Myslím, že je to PAN podnikatel, a pokud někdo plánuje postavit si dřevodomek tak tuto firmu mohu jen a jen doporučit (a to nekecám).

Jozef H.Individuální projekt

Argumenty, které nás přesvědčily:

  1. Cena, která je srovnatelná s panelovým bytem o menší velikosti. Neexistující vícepráce na stavbě. Co se podepíše ve smlouvě, to platí. Firma se přizpůsobila našim možnostem s financováním. Nenarazili jsme na žádný problém s placením po dokončení.
  2. Rychlost výstavby. Dům je hotový dle původní dohody, ať se děje co se děje. Pro nás silný argument.
  3. Dům ZERO 2 Individual. Přesně to, co jsme chtěli. Ani velké, ani malé. Přesně padnoucí na náš pozemek. Prostě ideální, s možností individuálních úprav a možnost odlišit se od standardních projektů.
  4. Perfektní přístup majitele společnosti k nám, jako tehdy jen váhajícím potencionálním zákazníkům. Nekonečná trpělivost s naší nerozhodností a miliony dotazů a starostí.

Rozdíly mezi standardem a naším domem

První a zásadní rozdíl je vzhled domu, který se dost změnil, a to díky spolupráci pana Džegolia. Díky této spolupráci je to stále jediný takový dům v republice. Závady na domě byly minimální –  Nic, co by nebylo na základě reklamace bezplatně a vcelku rychle vyřešeno k naší spokojenosti.

Stavba šla jako na drátkách

Kdo neviděl na vlastní oči a nezažil stavbu montovaného domu, tak to těžko chápe. Přesně na čas, jak bylo dohodnuto ve smlouvě, přijela stavební četa. Dorazil první kamión a začalo to. Každý přesně věděl, kde a co má dělat. Nikde jsem nikoho neviděl, že by stál a neměl co dělat. Parťák na nikoho nemusel křičet, nebo nadávat, prostě sehraná parta. Od prvního do posledního dne stavby nevznikl žádný problém, kromě pár maličkostí a ty se vyřešily. Žádné dohadování, smlouvání, vymlouvání se na někoho. Nemožné u zděné stavby. Pracovní morálka na velmi vysoké úrovni u všech pracovníků.

Hodnocení:

Po velkých obavách z neznámé firmy a samotné dřevostavby jsme v obou směrech nadmíru spokojeni. A jsme tímto moc rádi že naše rozhodnutí bylo správné.

Tomáš S.ZERO2 INDIVIDUAL, Odolená Voda

Firma EKOkonstrukce:

  • Velmi vstřícní
  • Rychlost a kvalita stavby
  • Opravdu nízké provozní náklady na bydlení
  • Sériozní jednání
  • Ochotní

Jsme velice spokojeni a doporučujeme všem, kdo hledá firmu pro realizaci vlastního bydlení. Majitel společnosti pan Džegolia má trpělivost a vždy se dá domluvit prakticky na čemkoliv i již během výstavby. Navíc vždy poradí a dokáže člověka podržet, když už člověk neví kudy kam z důvodu běhání po úřadech, nebo s komplikacemi v bance.

Je to firma pro každého člověka, který má rád lidský přístup a kde lidi opravdu jednají s každým jako rovný s rovným.

Monika S.ZERO2 klasická verze, Mělník

Ohledně spolupráce se společností EKOkonstrukce jsem byl hodně překvapen již z důvodů komplexního servisu již před začátkem výstavby samotné. Z důvodů časové vytíženosti jsem musel veškeré vyřizování (hypotéka, stavební povolení atd) nechat na někom kdo to udělá za mne, a nechat vše na společnosti byla nejlepší volba. Vše probíhalo bez problémů, nemám co bych mohl vytknout. Stavba byla hotova dříve než z dohody ve Smlouvě, před každou začatou prací na domku jsem byl dopředu informován, jak o termínech, tak i o technologických postupech. Nevětší výhoda pro nás jsou nízké provozní náklady na výtápění a celkové uspořádání místnosti které nám vyhovovali opravdu nejvíce ze všech shlédnutých projektů.

Karel P.ZERO2 klasická verze, Zbožíčko

Dobrý den, jako investor bych se rád podělil o své zkušenosti s případnými zájemci o výstavbu  montovaného rodinného domu od společnosti EKOkonstrukce.

Při výběru, jsem preferoval společnosti, které s výstavbou montovaných dřevěných staveb mají zkušenosti, mají kladné reference,  akceptují vlastní  projekt investora stavby a samozřejmě splňuje cenovou relaci.

Po provedení průzkumu jsem oslovil společnost EKOkonstrukce a musím konstatovat, že jsem udělal dobře.  Měl jsem možnost opakovaně si prohlédnout v té době prováděnou stavbu v Krumvíři, kde jsem si mohl „osahat“ a obeznámit se s celou stavbou.

Od doby osobního jednání s majitelem společnosti do předání stavby uběhly necelé tři měsíce s čímž v této době je započtena doba přípravy dokumentace a stavebního povolení. Musím podotknout, že můj požadavek byl holodům s výplněmi stavebních otvorů a přípravy pro veškeré rozvody a celkovým uzavřením stavby.

Samotná stavba tak jak je zdokumentovaná na fotkách započala 1.7.2015 v osm hodin ráno a osazení všech vnějších a vnitřních panelů s jejich ukotvením byla ukončená za dvě hodiny. Střešní konstrukce byla ukončena 3.7.2015. V průběhu celé výstavby byl přítomen můj vlastní stavební dozor, který k provádění stavby neměl žádné připomínky. S rychlosti a kvalitou stavby byly překvapeni nejenom moji sousedé ale i přátelé kteří stavbu viděli.

Po vlastních zkušenostech z horkého léta, které jsem měl možnost ještě zažít a po strávení letošních Vánoc a Silvestra musím konstatovat, že stavba vzhledem ke konstrukčním vlastnostem a provedeným skladbám stěn má vlastnosti nízkoenergetické stavby. K vytápění jsem musel hledat krbová kamna s nízkým výkonem cca 5KW, který je absolutně postačující, když ne i předimenzovaný.

K celkovému dokončení stavby je potřeba provést vnější omítky, obklad koupelny, dokončení terasy a terénní úpravy, které provádím svépomocně.

Co dodat na závěr. Jsem rád, že se mi podařilo realizovat stavbu se společností, která splnila všechny mé požadavky. Neměl jsem nikdy problém s jednáním a komunikací, které bylo vždy korektní.

Když někdy čtu negativní reference stavebníků na stavební společnosti, které jim provádí stavbu, říkám si, že jsem rád  že mě to nepotkalo a vybral jsem dobrého dodavatele.

Přeji všem, ať při výběru stavební společnosti mají šťastnou ruku jako já při výběru společnosti EKOkonstrukce.

Mgr. Radoslav H. Individuální projekt, Velké Bílovice

Když jsem se rozhodla nechat si postavit ekologickou dřevostavbu, dlouho jsem hledala dům, který by vyhovoval mým potřebám bydlení i finančním možnostem. Na internetu je opravdu velký výběr firem, které se výstavbou těchto domů zabývají, ale vždycky jsem narazila na něco, co mi nakonec nesedlo. Na domku samotném, na jednání společnosti, na způsobu financování, …

Když jsem si domluvila schůzku s panem Džegoliem, okamžitě jsem věděla, že chci, aby mi můj dům postavila jeho firma. Měla jsem velký strach, jestli to sama všechno zvládnu, ale během pár týdnů jsem zjistila, že se se všemi starostmi mohu s panem Džegoliem podělit. Nejen že mi pomohl s vyřizováním stavebního povolení, ale při zahájení stavby mě vždy pravidelně o všem informoval a plnil moje přání. Radil mně, co je lepší, výhodnější, praktičtější. Celou stavbou mě bezpečně provedl  se svou pílí, organizačním talentem, zkušenostmi a hlavně se svou lidskostí. Vždycky pracoval na 150%, vzniklé problémy okamžitě řešil k mé spokojenost. Byl mi oporou i ve věcech, které se netýkaly přímo samotné stavby. S oplocením zahrady, vnitřním vybavením a další. Vždycky měl na mě čas. Trpělivě zodpovídal moje dotazy a naslouchal mně, když mi bylo těžko.

V domě Zero 2 bydlím teprve pár měsíců, ale zažila jsem v něm už první velká horka a první mrazy. Na všechno je konstrukce domu perfektně připravena. Také velmi oceňuji jeho bezhlučnost vůči okolí. Je malý k udržování a přitom velký k pohodlnému bydlení. Každý v něm má svoje soukromí a klid a naopak je zde místo, kde můžeme být všichni spolu. Pro letní období je velmi příjemná terasa. Prakticky je to pro většinu roku další místnost k bydlení.

Dům byl postaven během tří měsíců. Celá jeho stavba probíhala v zimním období. Řemeslníci se museli potýkat s různými vlivy počasí. Překážkou pro ně nebyl ani déšť, sníh, silný vítr nebo mráz. Vše bylo vždy v termínu. Touto cestou bych ráda poděkovala všem, kteří se na stavbě mého domu jakýmkoli způsobem podíleli. Největší poděkování posílám panu Džegoliovi.

Mgr. Dagmar U.ZERO2 2015, Krumvíř

Od firmy EKOKONSTRUKCE sme si objednali realizáciu hrubej stavby na základe nášho individuálneho projektu. Už od začiatku sme vedeli, že to bude drevostavba kvôli rýchlej výstavbe, ekologickým materiálom a výborným tepelnoizolačným vlastnostiam.

Firma EKOKONSTRUKCE splnila tieto očakávania a aj naše náročné technické požiadavky (teda hlavne moje… 🙂 ) do poslednej drobnosti. Výstavba hrubej stavby trvala 9 dní a všetko prebehlo podľa plánu a podľa projektu. Vrelo doporučujeme túto spoločnosť.

Marek a Katarína K.Individuální projekt
© Copyright - EKOkonstrukce, s r.o.