Společnost EKOkonstrukce, s r.o. se specializuje na vývoj a výrobu ekologických produktů ve stavebnictví. Nosným produktem společnosti EKOkonstrukce, s r.o. je sériová a nově i individuální výroba prefabrikátů vhodných na stavbu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb, a také výstavba těchto domů jako takových. Tato oblast je a bude ve stavebnictví velmi intenzivně preferována, čemuž zodpovídají i stávající provozní plány a výrobní kapacita, která již dnes překračuje běžné výrobní kapacity společností s tímto druhem zboží.

Vedle výroby pro stálé a jednorázových odběratelů – jako například developerů, města a obce, realitní společnosti, montážní a stavební skupiny, zřídila naše společnost velkoobchod vlastních produktů, které při individuální bytové výstavbě naši smluvní partneři doma a v zahraničí zhodnocují. Jinak řečeno – základní kostru domu dokončují na přání konečného odběratele. Účelem je samozřejmě intenzifikace, urychlení a zejména zvýhodnění dodávky za účelem spokojenosti zákazníka.

Jsme výhradním dodavatelem nízkoenergetických a pasivních prefabrikátů na výrobu nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb rodinných domů ZERO a disponujeme také vlastním prodejem a realizací těchto rodinných domů.

Vycházíme také vstříc klientům s vlastní projektovou nebo realizační dokumentací. Klientům dokážeme být nápomocni při vytvoření jakéhokoli typu rodinného domu od projektové dokumentace, až po samotnou výstavbu.

Dalším artiklem naší společnosti je import a export přírodních materiálů ve spolupráci s Ukrajinou, Ruskem a ostatními státy bývalého Sovětského svazu.

Pavel Džegolia
majitel společnosti

© Copyright - EKOkonstrukce, s r.o.